Ekologia

Blog

Posted by admin On Lipiec - 5 - 2017

Centrum zaopatrzenia medycznego to miejsce, w którym niejedna jednostka opieki zdrowotnej – od niewielkich działalności lekarskich, poprzez większe zakłady opieki zdrowotnej, kończąc na jednostkach takich jak szpitale, może zapewnić sobie niezbędne produkty i aparaturę, jakie używane są w typowej pracy z osobami potrzebującymi interwencji lekarskiej.

Odbiorcą towarów sprzedawanych przez hurtownie zaopatrzenia medycznego mogą być nie tylko lekarze wszystkich z branż, jak i położne, psycholodzy, fizjoterapeuci, dentyści, jak również ratownicy medyczni. Każdego hurtownia materiałów medycznych wspomaga w codziennej pracy oferując dobrej jakości, najlepsze materiały medyczne i specjalistyczne akcesoria.

Co można kupić w sklepie medycznym? Oferta to produkty z kilkunastu różnych dziedzin, które zawierają nie tylko materiały dotyczące medycyny ogólnej, ale także środki opatrunkowe, akcesoria stomatologiczne, jak również sprzęt okulistyczny i weterynaryjny.

Hurtownia akcesoriów i innego zaopatrzenia dla medycyny zaopatruje również diagnostykę medyczną, oferując szeroką gamę odczynników i akcesoriów z tej dziedziny. Wybrane z firm, których produkty są oferowane to na przykład Menzel Glaser, Cormay i Poch.

Hurtownie medyczne oferują produkty, które zaopatrują także centra fizjoterapii oferując stoły rehabilitacyjne, towary z zakresu ciepłolecznictwa, produkty hydroterapii oraz wózki inwalidzkie i inne.

Część sklepu zajmująca się tematyką radiologii w centrum zaopatrzenia zapewnia zaopatrzenie gabinetów radiologicznych, aparaturę RTG, akcesoria, odczynniki, jak również wywoływarki diagnostyczne.

Z kolei akcesoria i asortyment stomatologiczny, który oferuje sklep, obejmuje ponad 8 000 towarów skierowanych do dentystów, specjalistów ortodoncji i pomocy stomatologicznych. Wszystkie towary importowane są od renomowanych firm, wśród nich są m.in: Lascod, Polydentia, Microbrush. W ofercie znajduję się też firmy krajowe, producenci następujących produktów na przykład Poldent czy Chema.

Oferowane produkty jak materiały stomatologiczne takie jak amalgamaty i masy wyciskowe; wiertła, znieczulenia, narzędzia endodontyczne jak również wszelkiego typu urządzenia dentystyczne.

Przedstawiony powyżej niewielki zarys oferty hurtowni materiałów medycznych to tylko wycinek wszystkiego, co można znaleźć zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i u specjalistów ds. sprzedaży, i w sklepie internetowym.

Sprawdź ofertę

Internetowy sklep medyczny

Comments are closed.